GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Powitanie lata - dzień I

16.06.2018

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Tańcują panny, radują się chłopi! Lato warowne progi przekroczyło i do zabawy wszystkich zaprosiło. Panny tańcują z radości, a rycerze zbroje polerują, bo słońce im wigoru dodało i walczyć się im zachciało. Niewiasty będą wianki pleść oraz kosze wyplatać z niecodziennych materiałów.

Zabawa przednia od świtu do nocy się szykuje!

Wśród atrakcji:

  • Niecodzienne wyplatanie wianków
  • Tańce i zabawy dla każdego
  • Animacje dla dzieci
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Powitanie lata w Warowni było, więc wiele atrakcji się odbyło. Dzieci wianki wyplatały i wiatraczki budowały. Pani Lato wstążkami kręciła, czym wszystkich rozbawiła. Zagadki i quizy Goście odgadywali, a w nagrodę lody otrzymywali. Nawet Myszka Miki nas odwiedziła, zabawy i konkurencje dla dzieci prowadziła. Lato radośnie powitane nasi Mili, a zatem prędko do Warowni przybywajcie i z kolejnych atrakcji do woli korzystajcie!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.