GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Plebejskie rozrywki - dzień I

14.07.2018

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Szedł sobie raz Włodarz po Warowni. Zatrzymał się przy oknie i patrzy, a tam ku jego zdziwieniu panny na podgrodziu tańcują - raz w prawo, raz w lewo, a giermkowie odpoczywają w cieniu drzew. Myśli, myśli i nagle go olśniło, że przeca nie trzeba święta, co by bawić się można było! Zatem polecanie wydał, by konkurencyje różnorakie przygotować - i dla panien, i dla giermków.

Wśród atrakcji:

  • Tańce nowe i średniowieczne
  • Trollowy most, czyli przeciąganie liny
  • Strzelanie z łuku
  • Dania i trunki wyborne

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia)
- impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Zabawy czas, radości czas! Choć upalne były to dni, my spędziliśmy je bawiąc się na całego! Kat bieg w kajdanach urządził, a dwórki z dziatwą mapy skarbów poszukiwały i figury lepiły. Piłka toczyła się do bramki za pomocą kija, który przydatny okazał się też przy fajerkach. Wieżę z poduszek układaliśmy i balony z wodą przerzucaliśmy. By się schłodzić, dworzanie wodą oblewali wszystkich chętnych i siebie samych. Przy stoliku w kości graliśmy, a na dworze pieńkiem w dal rzucaliśmy. Było też dwóch takich, co o krowę się kłóciło, by ta w końcu innego gospodarza wybrała. Zdolna to krowa była, bo wyścig całkiem przypadkiem wygrała, uciekając przed białogłową, co ją wydoić chciała. Każdego, kto po zabawach tylu pragnienie poczuł, dwórka kompotem z kociołka częstowała. Zabaw u nas co niemiara, więc odwiedź nas, by też uśmiech na twarzy mieć!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.