GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Ostatki

25.02.2016

Wstęp od godz. 19:00

Cena biletu: 130 zł/os.

Ej zabawa, zabawa, to chwile jej ostatnie, więc kto żyw, niech do Warowni przybywa, co by z nami świętowanie ostatnich dni karnawału uczcić!

Ostatki
Zobacz jak bawiliśmy się w zeszłym roku

Eh, karnawału koniec magowie zwiastują. Włodarz więc na pomysł wpadł, co by hucznie karnawał pożegnać i bal z tego tytułu wyprawić ostatkowy. Kuchmistrz w kuchni już strawę warzy, panny się krzątają, krawce szyją stroje…A czy Wyście gotowi na zabawę z nami?

Co dla Was mamy?

  • Wyśmienitą zabawę w rytmach nowoczesnych przy akompaniamencie DJ-a
  • Konkurencje i zabawy
  • Niesamowite pożegnanie karnawału
  • Wyjątkowe menu ostatkowe
następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Relacja kronikarza Warowni - Ostatki 2016:

Ciemną, sobotnią porą, gdy mrok ogarnął całą ziemię, na zamku wesoła muzyka zagrała i do zabawy zacnych Gości zapraszała.

Były księżniczki i rycerze, zacni kapłani i muszkieterzy, a także krasnoludki, które na zamek wpadły i swoją historię opowiedzieć chciały. Byli rycerze, którzy o pocałunek Śnieżki walczyli i z czaru wielkiego uwolnić ją chcieli. Był też Jack i Rose, którzy na Titanica ponownie wsiedli, lecz również i teraz niestety zatonęli.

A gdy zegar północ wybił, Panie i Panowie o miano króla i królowej walczyli i różne tańce tańczyli. A gdy się ładnie zaprezentowali, to reszta Gości jednomyślnie Króla i Królową balu wybrała i ich owacjami nagrodziła. Zabawa trwała do białego rana, a jak się goście bawili, to zobaczcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.