GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Nadworny krawiec - dzień II

11.10.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Dwórki o suknię na bal się pokłóciły. Jedna drugiej z rąk ją wydzierała, aż tu nagle – trach! Na pół suknię rozerwały. Obie w płacz i lament, bo gdzie tu teraz szybko nowe szaty zdobyć? Wtem w drzwiach zjawia się ON - nadworny krawiec i rzuciwszy okiem na zniszczenia, dwie nowe suknie przynosi, a tę rozerwaną do naprawy bierze. Oj, co by dwór bez swego krawca począł?

Wśród atrakcji:

  • Dzień z życia nadwornego krawca
  • Sceny z  życia dworu
  • Konkursy i zabawy dla każdego
  • Wyborna kuchnia i trunki 

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Weekend był to ekscytujący, w krawieckie zajęcia i średniowieczne scenki obfitujący. W jednym kącie misie szyto, w drugim ubrania zdobiono, w trzecim materiały prano, a w czwartym szaty projektowano. Każdy mógł się poczuć, jak wielki projektant mody i tajemną wiedzę o tkaninach zdobyć. Król i królowa zdolną dziatwę z uwagą obserwowali, bowiem nadwornego krawca pilnie poszukiwali. Czekały konkurencje, quizy i rozmaite wyzwania. Zobaczcie sami, jak wyglądały małych krawców zmagania.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.