GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

A na Andrzeja bawić się będziemy

25.11.2018

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Wielkie poruszenie na zamku, toż to Andrzejki nastały! W kuchni wosk się topi, magiczne klucze przygotowane, czarownice wróżby szykują i już ręce zacierają z niecierpliwością. Dwórki marzą o przepowiedniach miłosnych, a rycerze o odpowiedziach na pytania o kolejne bitwy.

Wśród atrakcji:

  • wosku lanie,
  • wróżby wszelakie, co prawdę mówią,
  • nauka latania na miotle,
  • przednia zabawa dla całej rodziny,
  • wyborna kuchnia i trunki,

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia)
- impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Andrzejki, Jędrzejki, jak kto woli. W Warowni znowu się udały, bo zabawy było co niemiara. Dorośli i dzieci przez klucz wosk wylewali i wielu znaczeń się doszukiwali. Wróżka z kart, kubeczków i liczb im wróżyła, a cyganka między stolikami się przechadzała i wróżby na przyszły rok rozdawała. Życzenia też spełnić swe można było, gdy dwie połówki orzecha się złączyły. Cyganki i wróżki mężów wśród gości szukały i niejednego do tańca porwały. Ci mali i ci duzi zdobyć prawo jazdy kat. M mogli, lecz najpierw z czarownicą polatać na miotle musieli. Dzieci po zamku gwiazd szukały, by one drogę na przyszłość im wskazały i odkryły kim w przyszłości będą. A jak się bawimy w każdy weekend, to koniecznie sprawcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.