GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Mikołaj do Warowni zawitał - dzień III

07.12.2019

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Cena biletu: Wkrótce

Wszystkie dzieci - i te małe, i te duże na Niego czekały, by z Nim się spotkać na święcie, podczas którego będzie prezentów rozdawanie. Mikołaj wraz ze świtą u nas zagości, to też i Was zapraszamy! Będą elfy i Królowa Śniegu, zabawy i konkurencje dla dzieci. Zabaw szykujemy co niemiara, bo Mikołaj ze sobą świtę przywiezie, co by dzieci miały z kim bajki o mroźnych krainach opowiadać. Nawet Królowa Śniegu w saniach prawdziwych będzie Gości oczekiwała.

Wśród atrakcji:

  • Spotkanie dzieci z Mikołajem - Biskupem
  • Wspólne robienie ozdób
  • Zabawy z elfami
  • Wiele świątecznych zabaw
  • Wyborna kuchnia i trunki

Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt, celem ustalenia godziny przybycia.

Kto nie da rady w ten dzień piątego lub szóstego grudnia może nas odwiedzić!

następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Nareszcie nastał 6 grudnia - dzień, na który wszystkie dzieci cały rok czekają! Do Warowni przybył św. Mikołaj wraz z Królową Śniegu, elfami i aniołkami. Przywieźli mnóstwo prezentów, które rozdali dzieciom. Świątecznych atrakcji moc czekała. Były scenki, tańce, warsztaty plastyczne i konkurencje. Mikołajowi bardzo się na zamku spodobało i stwierdził, że 1 dzień zabaw to za mało. Nikt nie oponował, aby Mikołajki aż do soboty świętować. Dziękujemy wszystkim, małym i dużym Gościom, za niezapomnianą zabawę i prawdziwie świąteczną atmosferę. Do zobaczenia za rok, ho, ho, ho!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.