GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Mikołaj do Warowni zawitał - dzień II

05.12.2020

Spotkanie o 16:00 i 18:00

Cena biletu: Wkrótce

Wszystkie dzieci - i te małe, i te duże na Niego czekały, by z Nim się spotkać na święcie, podczas którego będzie prezentów rozdawanie. Mikołaj wraz ze świtą u nas zagości, to też i Was zapraszamy! Będą elfy i Królowa Śniegu, zabawy i konkurencje dla dzieci. Zabaw szykujemy co niemiara, bo Mikołaj ze sobą świtę przywiezie, co by dzieci miały z kim bajki o mroźnych krainach opowiadać. Nawet Królowa Śniegu w saniach prawdziwych będzie Gości oczekiwała.

Wśród atrakcji:

 • Spotkanie dzieci z Mikołajem - Biskupem
 • Wręczanie prezentów - wcześniej dostarczonych przez rodziców
 • Wspólne robienie ozdób
 • Zabawy z elfami
 • Wiele świątecznych zabaw
 • Wyborna kuchnia i trunki

Przed dokonaniem wpłaty prosimy o kontakt, celem ustalenia godziny przybycia - do wyboru 16:00 lub 18:00.

Kto nie da rady w ten dzień czwartego lub szóstego grudnia może nas odwiedzić!

następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

 • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
 • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
 • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Na ten dzień wszystkie dzieci przez cały rok czekały... Do Warowni przybył św. Mikołaj, a wraz z nim Królowa Śniegu, aniołki, elfy, Rudolf i diabełek mały. Górę prezentów przywieźli saniami, by obdzielić dzieci wymarzonymi darami. Nie brakowało także innych, świątecznych atrakcji - tańców, warsztatów plastycznych i mikołajkowych animacji. Św. Mikołajowi tak się na zamku spodobało, że stwierdził, że 1 dzień mikołajek to zdecydowanie za mało. By każde dziecko mogło się z nim spotkać, postanowił przez 3 dni w Warowni zostać. Sanie z niezwykłymi gośćmi już odjechały, lecz piękne wspomnienia z nami zostały. Zobaczcie sami, jak mikołajkowe zabawy w tym roku wyglądały.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

 • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
 • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.