GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Matulu kochana - dzień II

26.05.2019

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Matulu droga, dziś Tobie chcę powiedzieć tak wiele, a zamknięte to będzie w jednym słowie. Kto słowa tego moc odgadnie, ten skarb wielki posiądzie, większy niźli bogactwa niejednego królestwa i niejednego władcy!

Wśród atrakcji

  • Kwiatów tworzenie
  • Podziękowań dla mam klejenie
  • Animacje dla dzieci
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W miniony weekend, mimo deszczowej pogody, do Warowni Pszczyńskich Rycerzy zawitały całe rodziny, by spędzić miło czas i świętować zbliżający się Dzień Matki. Najmłodsi chętnie robili laurki dla mam, zdobiąc je kwiatami z origami oraz piękne, kolorowe bransoletki. Dzieci z zapałem rywalizowały ze sobą, przenosząc piłeczkę do ping-ponga na drewnianych łyżkach na pewnym dystansie. Każda dziewczynka i dama mogła choć na chwilę poczuć się jak prawdziwa księżniczka, fotografując się zza jej tekturowej postaci. Nasi Goście chętnie udzielali odpowiedzi na pytania w quizie, przygotowanym specjalnie na tę okazję. A jak to wyglądało, zobaczcie sami!

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.