zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Matulu kochana - dzień II

24.05.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Matulu droga, dziś Tobie chcę powiedzieć tak wiele, a zamknięte to będzie w jednym słowie. Kto słowa tego moc odgadnie, ten skarb wielki posiądzie, większy niźli bogactwa niejednego królestwa i niejednego władcy!

Wśród atrakcji

  • Kwiatów tworzenie
  • Podziękowań dla mam klejenie
  • Animacje dla dzieci
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W minioną niedzielę całe rodziny się u nas zebrały i hucznie Dzień Matul świętowały. Nawet słońce celebrować postanowiło i pięknie nam cały dzień świeciło. Z okazji Święta Matki, dzieci tworzyły laurki i kolorowe kwiatki. Matule prezenty od swych pociech odbierały i wzruszenia ani trochę nie ukrywały. O zacny tytuł „Najlepszego pomocnika Mamy” dziatwa zawalczyła i z wieloma trudnymi zadaniami się zmierzyła. Glejt z tytułem zdobyła, gdy wszystkie stanowiska zaliczyła. Zobaczcie sami, jak dzieci bawiły się z Mamami.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.