GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Matka Ziemia - dzień I

18.04.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Odkąd człek zaczął stąpać obiema nogami po Niej, mierzyć Ją chciał, ważyć i poznać Jej najodleglejsze zakamarki. Wte i wewte  po Niej ganiał, coraz to nowsze lądy odkrywając. A my dla Was nowe odkrycia mamy, więc jeśli odkryć Ziemi sekrety pragniecie, to do nas przychodźcie śmiało.

Wśród atrakcji:

  • Sekrety Ziemi
  • Zagadki i łamigłówki
  • Wiele zabaw
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend Matka Ziemia we własnej osobie do Warowni przybyła. Zważyć i zmierzyć się pozwoliła, a potem razem z dziećmi drzewka i rzeżuchę sadziła. Dziatwa świetnie się przy tym bawiła. Ekologiczne zabawki i stworki z papieru stworzyła. Zasady recyklingu też poznała. Dzięki temu, Matka Ziemia uratowana została. Dni te wypełnione były samymi pożytecznymi atrakcjami. Jakimi? Zobaczcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.