Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Koncert Julii Vikman

31.03.2017

Bawimy się od 18:00

Cena biletu: 30zł / os.

Zapraszamy do Warowni na koncert Julii Vikman. W programie utwory z repertuaru Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej, Anny German, Czesława Niemena i Władimira Wysockiego.

Czas trwania:

  • I blok muzyczny - 30 minut
  • przerwa
  • II blok muzyczny - 40 minut + bisy

Koncert Julii Vikman

Julia Vikman - artystka pochodzenia polsko-szwedzkiego, absolwentka Akademii Muzycznej w klasie fortepianu, założycielka zespołu JVB. Pierwszą płytę pt. „Podmoskiewskie wieczory” wydała w 2008 roku, a drugą „Bielyje rozy” w 2012 roku. Znalazły się na niej słynne utwory (m.in. „Kalinka”, „Oczy czarne”) w nowoczesnej odsłonie oraz piosenki w tradycyjnym stylu. W 2013 roku na rynku pojawiła się bestsellerowa płyta Julii z utworami Bułata Okudżawy i repertuarem Anny German, a w 2014 roku - pierwsza płyta z autorskim materiałem „The Autumn Dreams”. Wyjątkowy styl 6 utworów, łączący elementy Folk, Jazz i Progressive-Rock, artystka określa jako „Fantasy”.

Julia koncertuje w Polsce, Niemczech i we Francji. Występowała z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Budką Suflera, Moscow City Ballet czy Chórem Aleksandrowa.

Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.