Uwaga

W związku z pandemią COVID-19, imprezy z kalendarium nie odbywają się do odwołania

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Koncert Julii Vikman

31.03.2017

Bawimy się od 18:00

Cena biletu: 30zł / os.

Zapraszamy do Warowni na koncert Julii Vikman. W programie utwory z repertuaru Bułata Okudżawy, Żanny Biczewskiej, Anny German, Czesława Niemena i Władimira Wysockiego.

Czas trwania:

  • I blok muzyczny - 30 minut
  • przerwa
  • II blok muzyczny - 40 minut + bisy

Koncert Julii Vikman

Julia Vikman - artystka pochodzenia polsko-szwedzkiego, absolwentka Akademii Muzycznej w klasie fortepianu, założycielka zespołu JVB. Pierwszą płytę pt. „Podmoskiewskie wieczory” wydała w 2008 roku, a drugą „Bielyje rozy” w 2012 roku. Znalazły się na niej słynne utwory (m.in. „Kalinka”, „Oczy czarne”) w nowoczesnej odsłonie oraz piosenki w tradycyjnym stylu. W 2013 roku na rynku pojawiła się bestsellerowa płyta Julii z utworami Bułata Okudżawy i repertuarem Anny German, a w 2014 roku - pierwsza płyta z autorskim materiałem „The Autumn Dreams”. Wyjątkowy styl 6 utworów, łączący elementy Folk, Jazz i Progressive-Rock, artystka określa jako „Fantasy”.

Julia koncertuje w Polsce, Niemczech i we Francji. Występowała z Marylą Rodowicz, Ryszardem Rynkowskim, Budką Suflera, Moscow City Ballet czy Chórem Aleksandrowa.

Czegoś takiego jeszcze nie słyszeliście!

następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.