Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Kobiety Świętują - Dzień II

08.03.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

8. marca, kiedy to Kobiety są najważniejsze, kiedy to hucznie obchodzone jest Ich święto, szlachetni rycerze w świecących zbrojach będą do skutku walczyć o Ich względy. Posypią się najznamienitsze komplementy świata. Powstaną wiersze, które pozbawią smutku i żalu oraz przyprawią o słodki uśmiech na twarzy z akcentem promiennego rumieńca. Rycerze będą wręczać kwiaty Damom, za które życie swe oddadzą. Lecz pytanie - skąd te kwiaty? Prosto z rajskiego ogrodu, strzeżonego przez cały szwadron przerażających potworów i trzygłową bestyję! Ta, która ten kwiat dostanie, może i księżną rycerza na wieki wieków zostanie…

Wśród atrakcji:

  • Quizy i konkursy
  • Tworzenie kwiatów
  • Niespodzianki dla Pań
  • Wyjątkowe menu

Kto nie da rady w ten dzień, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Miniony weekend zadedykowaliśmy Damom małym i tym większym, by uczynić Święto Kobiet jeszcze piękniejszym. Rycerze i dworzanie im usługiwali oraz różne niespodzianki dla nich szykowali. Zabraknąć nie mogło rycerskiej walki, by niewieście względy sobie zaskarbić. Małe księżniczki dzieła plastyczne tworzyły i w zajęciach królewskich uczestniczyły. Zobacz sam, Gościu miły, jak zacne Damy swe święto uczciły...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.