GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Kobiety Świętują - Dzień II

10.03.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

W dzień ósmego marca, wszystkie kobiety stają się najważniejsze i hucznie obchodzone jest ich święto. W świecących zbrojach, szlachetni rycerze będą walczyć do skutku o ich względy. Posypią się najznamienitsze komplementy świata. Powstaną wiersze, które pozbawią smutku i żalu, przyprawiając o słodki uśmiech na twarzy w towarzystwie promiennego rumieńca.

Rycerze będą wręczać kwiaty Damom, za które życie swe oddadzą, lecz pytanie -skąd te kwiaty? Prosto z rajskiego ogrodu, strzeżonego przez cały szwadron przerażających potworów i trzygłową bestyję. A ta, która ten kwiat dostanie, może i księżną rycerza na wieki wieków amen zostanie…

Wśród atrakcji:

  • Quizy i konkursy
  • Tworzenie kwiatów
  • Niespodzianki dla Pań
  • Wyjątkowe menu

Kto nie da rady w ten dzień, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Miniony weekend cały poświęcony był pięknym Damom. Dzielni rycerze im usługiwali, a nawet swe żelazne rękawice mierzyć pozwalali. Zaś małe księżniczki ciekawe ozdoby i korony tworzyły. Zobaczcie sami jak Święto Kobiet w Warowni Damy uczciły...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.