GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Jak rycerzem i księżniczką zostać - dzień I

08.08.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Na zamek zjechały się panny, a za nimi giermkowie. Dzień ten w wiele niespodzianek obfituje. W nagrodę tytuł rycerski otrzymać można, a panny wielu ciekawych, królewskich zajęć nauczyć się mogą.

Wśród atrakcji:

  • Szkoła rycerzy i księżniczek
  • Pasowanie przez samą królową
  • Rycerze i dwórki po Warowni hasają
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend nasi Goście się przekonali, jak wiele różnych umiejętności rycerze posiadali. Także damy dworu pokazały, jak trudne zadania na księżniczki czekały. Dzieci wzięły udział w torach zręcznościowych i różnych zabawach plenerowych. Mali giermkowie pilnie etosu rycerskiego się uczyli i wraz z doświadczonymi wojami zbroje tworzyli. Kto miał takie ambicje i plany, ten przez królową na rycerza mógł zostać pasowany. Jeśli i Ty chcesz zasmakować dworskiego życia, zapraszamy - do obejrzenia zdjęć i do przybycia.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.