zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Halloween w Warowni

30.10.2020

Bawimy się od 17:00

Impreza dla dzieci od lat 5

Cena biletu: Wkrótce

A cóż to za dziwy dziś w naszym zamku goszczą? Dynie, co twarze mają, strachy i potwory po komnatach się przechadzają, muzyka jakby inna…Ktoś wie, co to za dzień wyjątkowy? Tak, to zabawa halloweenowa w murach zamku naszego się odbywa - dla dużych i dla małych! Pokażemy, że nie każdy stwór jest straszny, a nawet z czarownicą czy smokiem zaprzyjaźnić się można. Zapraszamy do przybycia w przebraniach.

Wśród atrakcji:

  • „Straszne” konkursy i zabawy
  • Wyjątkowe, halloweenowe menu

Opiekunowie wchodzą za 1 dukata.

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ostatni piątek października Warownię spowijają pajęczyny i wypełnia atmosfera nietypowa. Odbywa się wówczas straszliwa impreza halloweenowa! I tym razem na zamek przybyły duchy, kościotrupy, wiedźmy i potwory. W każdym kącie można było spotkać wampiry, wilkołaki, diabły i zmory. Na dziatwę czekały halloweenowe konkurencje i wyzwania. A jakie miały przebrania?! To już zobaczcie sami i za rok koniecznie straszcie razem z nami.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.