GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI PN-PT: 12.00 - 21.00
SOB-ND: 11.00 - 21.00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Halloween w Warowni

26.10.2018

Bawimy się od 17:00

Cena biletu: wkrótce

A cóż to za dziwy dziś w naszym zamku goszczą? Dynie, co twarze mają, strachy i potwory po komnatach się przechadzają, muzyka jakby inna…Ktoś wie, co to za dzień wyjątkowy? Tak, to zabawa halloweenowa w murach zamku naszego się odbywa - dla dużych i dla małych! Pokażemy, że nie każdy stwór jest straszny, a nawet z czarownicą czy smokiem zaprzyjaźnić się można. Zapraszamy do przybycia w przebraniach.

Wśród atrakcji:

  • „Straszne” konkursy i zabawy
  • Malowanie twarzy dla dużych i małych

Halloweenowe menu w cenie biletu (słodki poczęstunek, dukat w formie pizzy, sok).

Impreza dla dzieci od 5 r.ż.

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Przyprawił nas niemal o zawrót głowy sobotni Bal Halloweenowy. Duchy, kościotrupy i czarownice - wszystkie zmory bawiły się wyśmienicie. Przejść trzeba było przez cztery krainy - duchów, stworaków i mroczej dyni, a w każdej z nich straszne zadania i upiorna muzyka do poskakania. Na koniec czekało przejście przez "Strachów drogę". Nie wiadomo kogo można było spotkać za rogiem. Piski i wrzaski słyszalne z oddali. Pytanie - czy to strachów, czy tych, co się bali? Zapraszamy wszystkich i w przyszłym roku, gdy 31 października doczekamy zmroku.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.