GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Figle, psoty i inne bibeloty - dzień II

09.02.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Znacie na pewno tego Jegomościa, co drwi z każdego i z wszystkich razem? On dziś królem tego zamczyska został mianowany i wraz ze swoją świtą rządzić będzie, bawiąc przy tym Gości. A żeby mu nie było smutno, to kamratów zaprosił swoich. Figlów i żartów końca nie będzie, więc jeśli śmiać się lubicie, to Was zabraknąć nie może!

Wśród atrakcji

  • Stańczyk wraz z kamratami prezentują się przed Gośćmi na sposobów wiele
  • Zabawy dla dzieci
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend Stańczyk z kamratami w Warowni szaleli, więc wszyscy Goście ubaw po pachy mieli. Psot, śmiechu i zabawy końca widać nie było. Tyle radości naraz - aż patrzeć miło. Dzieci też w najlepsze figlowały i w średniowiecznych konkurencjach udział brały. Rycerze na podgrodziu walczyli, a dwórki pięknie tańczyły. Nawet mówiąca krówka nasz zamek odwiedziła i niespodziankami każdego zaskoczyła. Sami zobaczcie, nasi mili, jak mali i duzi Goście u nas psocili.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.