zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Dzień Dziecka

30.05.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Cena biletu: wkrótce

Oto czas nastał, by Bramę Walecznych ponownie otworzyć. Zbierają się ciekawscy, co na to wydarzenie czekali i tupią nogami ze zniecierpliwienia. Włodarz uroczyście do bramy podchodzi, skobel zdejmuje i jak nie pchnie wrót…A tam co? Cuda i dziwy, które sami zobaczyć musicie i Dzień Dziecka na Polu Bitewnym z nami uczcić.

Będzie atrakcji co niemiara! Każda dziewczynka księżniczką, a chłopiec rycerzem stać się może. Bo któż z Was nie marzył o tamtych czasach, o pięknych sukniach i rycerskim stanie? U nas te marzenia stać się mogą jawą i każdy marzyciel ową księżniczką i rycerzem zostanie. A że dziecięca dusza we wszystkich dorosłych gdzieś drzemie, to i dla nich też specjalne atrakcje mamy. Będzie rodzinne do dzików strzelanie, wspólne tańcowanie, gry, konkursy i zabawy. A może i jakie straszydło się zjawi? Albo jaka postać bajkowa? Kto wie, co tam Mag dla Was na ten dzień w wieży swojej chowa? Zapraszamy!

W tym dniu:

 • Moc atrakcji na Polu Bitewnym
 • Malowanie świata na kolorowo
 • Rodzinne konkurencje i zabawy
 • Wyborna kuchnia i trunki

Program:

 • wkrótce!

Cena biletu:

 • wkrótce!
następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Za nami weekend jakich mało! Trudno słowami wyrazić, co na Polu Bitewnym się działo. Święto Dziatwy zacnie uczcić się udało. Były animacje, konkursy, tańce, walki rycerzy i dmuchańce. Odwiedziły nas postaci bajkowe - księżniczki piękne i wyjątkowe: Roszpunka, Pocahontas, Śpiąca Królewna, Śnieżka i Jasmina. Na każdej twarzy pojawiła się radosna mina. Klaun głośny śmiech wywoływał, a magik zmysły ciągle oszukiwał. Mężowie siłą wykazać się musieli, bo złote gacie założyć pragnęli. Na koniec odbyła się na poduchy bitwa - pełna radości walka i gonitwa. W niedzielę dzieci również świętowały. Tym razem na podgrodziu atrakcje czekały. Zobaczcie sami, jak w Dzień Dziecka bawiła się dziatwa z rodzinami.

Za zacne nagrody dziękujemy firmom:

 • ZPH Pilch z Ustronia - producentowi drewnianych zabawek
 • Uzdrowisko Goczałkowice-Zdrój - właścicielowi groty solnej
 • By Dziubeka - producentowi biżuterii modowej

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

 • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
 • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.