GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Zmory, potwory i inne stwory

26.10.2019

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Włodarz z zamku ucieka, tak go coś wystraszyło. Wtem dwórki w krzyk i na podgrodzie też biegną…Cóż to się dzieje? W zamku potwory się zalęgły!

Wśród atrakcji:

  • Straszne historie o zmorach ze stron wszelakich
  • Szkoła strachów
  • Animacje i zabawy
  • Wyborna kuchnia i trunki 

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Jak co roku, w ostatni weekend października Warownię strachy nawiedziły i z naszymi Gośćmi chętnie się bawiły. Na każdym kroku czyhała jakaś bestia lub zmora, jednak nie trzeba było się bać żadnego potwora. Choć te straszydła przerażająco wyglądały, to okazały się przemiłe i przyjaźnić się tylko chciały, a dziatwę do zabaw co chwilę zapraszały. Sami zobaczcie, jakie emocje wzbudzały.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.