CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W dniu 28 września (sobota) Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu.
Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

To, co chłop z pola zwiózł, czyli dary matki natury

01.09.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

We wsi gadają, że z samej natury dobrodziejstwa płyną. U nas się niesie zapachów cała tęcza – pachną mięsiwa, trunki i słodkości. Co kto woli i wedle życzenia! A że to czas, co w zboża obfituje, to my dla Was konkurs władania cepem urządzimy, bośmy ciekawi, kto z Was pamięta, jak to ongiś bywało. A jakby kto wygrał, to coś dla niego w zanadrzu mamy...

Wśród atrakcji:

  • Tory sprawnościowe dla dzieci
  • Sztuka władania cepem
  • Zabawy dla dorosłych
  • Wyśmienite jadło

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W pierwszy, wrześniowy weekend, do Warowni Pszczyńskich Rycerzy zawitali liczni goście, by wziąć udział w średniowiecznych „dożynkach”. Mali i duzi przybysze próbowali swych sił w rzucaniu ziemniakami do celu, zbijaniu cepem balonów i toczeniu kijem kapusty slalomem wokół drewnianych pieńków. Niektórzy dosiadali też "rowero-konia" i "galopowali" na nim dookoła zamku. Dziatwa kazała się wozić w drewnianej taczce po podgrodziu. Zarówno księżniczki, jak i rycerze doili warowne krowy i grali w średniowieczną grę. W quizie i dopasowywaniu obrazków, przedstawiających sprzęty używane w polu, goście wykazali się bogatą wiedzą rolniczą. W scence, dzieci zamienione w owieczki sprytnie uciekały przed goniącym ich chłopem. A jak to wszystko wyglądało, zobaczcie sami...

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.