GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Damy dworu - dzień I

26.09.2020

Bawimy się od 11:00 do 21:00

Wstęp za dukata

Niewiasty to piękne i zdolne – te, co najbliżej są królowej i najwięcej zalet posiadają. Damy dworu dziś na zamku królować będą. Mężowie zacni zabiegać będą o ich względy i o miejsce w sercu. A one im pokażą, co potrafią…

Wśród atrakcji:

  • Jak o względy Dam zabiegać?
  • Zacne zajęcia Dam w Średniowieczu
  • Animacje dla dużych i małych
  • Wyborna kuchnia i trunki

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend damy dworu w Warowni królowały i wszystkich swym wdziękiem i mądrością zachwycały. Dzieci kobiece zajęcia odkrywały, średniowieczne savoir-vivre poznawały, piękne dzieła malowały, w plebejskich konkurencjach udział brały i z damami tańcowały. Giermkowie, którzy szczególnymi zasługami się wykazali, tytuł rycerza uzyskiwali, a inni w dybach lądowali. Zobaczcie sami, jak się bawili duzi i mali.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.