GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Baśnie, bajki i legendy - dzień II

10.02.2019

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Pewnego razu królowa dwórki swe zwołała i rozprawiać zaczęły o zdarzeniach, które w zamku zaistniały. Mówiły o wydarzeniach niedawnych i tych sprzed lat wielu. Opowiadały legendy i baśnie, co każda z nich zasłyszała. A tyle tego było, że po chwili spisywać wszystko zaczęły, by i innym te historie przekazać…

Wśród atrakcji:

  • Królowa bajkę Wam opowie
  • Konkursy i quizy
  • Duchy i wiedźmy nasz zamek nawiedzą
  • Wyborne jadło

Kto nie da rady, dzień wcześniej może nas odwiedzić!

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ten weekend, Goście zacni do Warowni przybyli, by posłuchać bajek, baśni i legend. Zabaw było co niemiara. Najmłodsi dworzanie przedstawili własną bajkę o Czerwonym Kapturku. Na tych trochę starszych Przybyszów, czekał quiz z nagrodami. Nasz warowny książę szukał wybranki swego serca, nakładając bucik na niewieście stopy – dokładnie tak, jak w baśni o Kopciuszku. Wprost z bajki, na chwilę zawitali do nas także Bolek i Lolek, aby zrobić sobie zdjęcia z dziećmi.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.