Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Baśnie, bajki i legendy - dzień I

29.02.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Pewnego razu królowa dwórki swe zwołała i rozprawiać zaczęły o zdarzeniach, które w zamku zaistniały. Mówiły o wydarzeniach niedawnych i tych sprzed lat wielu. Opowiadały legendy i baśnie, co każda z nich zasłyszała. A tyle tego było, że po chwili spisywać wszystko zaczęły, by i innym te historie przekazać…

Wśród atrakcji:

  • Królowa bajkę Wam opowie
  • Konkursy i quizy
  • Duchy i wiedźmy nasz zamek nawiedzą
  • Wyborne jadło

Kto nie da rady, dzień później może nas odwiedzić!

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W weekend różne postaci z bajek, baśni i legend nas odwiedziły i z dziećmi radośnie się bawiły. Sama królowa bajki czytała, a dziatwa jej z uwagą słuchała. W każdym zakątku Warowni inne atrakcje i wyzwania czekały. Dzieci wiedzą i odwagą się nie raz wykazały. Dzielnie w konkurencjach udział brały. Było magicznych eliksirów warzenie, z dworzanami tańczenie i biżuterii pięknej tworzenie. Co chwila działo się coś nieoczekiwanego. Mężny rycerz pokonał pająka wielkiego. Wszystkie bajki szczęśliwie się skończyły, a co było wcześniej - zobacz sam, Gościu miły.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.