zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Babski sabat 30.10.21

10.10.2020

Bawimy się od 19:00

Cena biletu: 130zł

Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza wszystkie Panie na Babski Sabat - jedyną taką imprezę dla Kobiet na Śląsku! Podczas 9 już edycji Babskiego Sabatu czekać będą znane i zupełnie nowe, "babskie" atrakcje. Kuchmistrz zadba o wyjątkowe, kobiece menu. Niespodzianek szykujemy co niemiara! Liczba miejsc ograniczona. Zachęcamy do rezerwacji z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.
 
W cenie biletu:
  • Powitalna lampka szampana,
  • 2 ciepłe kolacje,
  • Zimna płyta w formie bufetu,
  • Słodki poczęstunek
  • Napoje zimne i ciepłe
  • Konkurs na najlepsze przebranie
  • Fotobudka i inne atrakcje
 
Cena: 130 zł/os
Szczegóły i sprzedaż biletów:
tel. 609820939

Nr. konta: 91 1020 1390 0000 6002 0643 9519
Tytuł przelewu: Nazwisko + Babski Sabat

Organizator zastrzega sobie prawo odwołania imprezy, w danej sytuacji będą dokonywane zwroty na konto bankowe, z którego przelew został wykonany.
następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

12 października, gdy gwiazdy na niebie się pojawiły, zacne Damy na zamek przybyły i swoje święto hucznie uczciły. Przysięgały bawić się w najlepsze przez sabat cały i słowa danego zdecydowanie dotrzymały. Co się działo potem, trudno opisać słowami. Były tańce, hulańce, pokazy i scenki z wojownikami. O nastroje Dam zadbali rycerze, giermkowie i inni, średniowieczni mężowie. Wszystkim Damom dziękujemy za udział i stworzenie wyjątkowego klimatu. Zobaczcie sami, co się działo podczas Babskiego Sabatu.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.