GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Babski sabat

12.10.2019

Bawimy się od 19:00

Cena biletu: 120 zł/os.

Baby się na placu zebrały i uradziły, że chłopów w domu zostawią i do Warowni wieczorną porą się udadzą. Takie też wici puściły dalej, więc zebrały chłopki, panny, szlachcianki i kasztelanki, co by w babskim gronie świętować tego wieczora to, że są kobietami.

Wśród atrakcji:

  • Specjalne atrakcje dla Pań
  • Coś dla ciała i urody
  • Babskie konkurencje
  • Menu tylko dla Dam ##MENU##
następna impreza

Każda rezygnacja z imprezy:

  • do 30 dni przed imprezą minus 20 % ceny,
  • do 14 dni przed imprezą minus 50 % ceny,
  • poniżej  14 dni Voucher do wykorzystania na pozostałą kwotę.

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

13 października, wieczorną porą, na zamku zaczęły pojawiać się Damy. Gdy już wszystkie przybyły, nastąpiła uroczysta przysięga. Damy przysięgały bawić się w najlepsze przez całą noc, by godnie uczcić nietypowe święto Pań. Co się działo potem, trudno słowami opisać. To trzeba przeżyć! Były tańce i hulańce, walki wojowników, pokazy makijażu i biżuterii oraz wyjątkowe, kobiece konkurencje. Damy zabawiali rycerze, giermkowie i inni mężowie rodem ze średniowiecza. Wszystkim Paniom bardzo dziękujemy za wspólną zabawę do białego rana i gorąco liczymy na Waszą obecność za rok.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.