zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Andrzejki

28.11.2020

Bawimy się od 19:00

Cena biletu: Wkrótce

Ona i on - oboje ciekawi, co to ich czeka w tym roku nowym, a co w najbliższym czasie. Czy ona jego spotka, a on ją za żonę dostanie. Co los ma dla nich, tego się dowiedzą przez wosku polanie. Czas Andrzejek nadszedł, to też na wspólną zabawę zapraszamy! Jadło będzie smaczne, a i ognista woda się znajdzie, jakby kto sobie życzył. Muzykant pogra pod nogę tak, by każdy swą formą na parkiecie zachwycił. Będzie czas na tańce i na wspólną zabawę. A jakby kto tańcować nie potrafił, to my go prędko nauczymy. Przyszłość rzecz jasna z wosku i innych zwyczajów poznacie, a komu by było mało, to od razu zabawy dołożymy.

Wśród atrakcji podczas Andrzejkowej imprezy na zamku Pszczynie:

  • Andrzejkowe tańce i hulańce
  • Wróżby, konkurencje i konkursy
  • Tańce średniowieczne i współczesne

Wyborna uczta w cenie biletu (przystawka, 2 ciepłe kolacje, zimna płyta, deser, napoje).

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

W ostatnią sobotę listopada na Gości czekała wyjątkowa, andrzejkowa zabawa. Był czas na wróżby, pokazy, ucztowanie, konkurencje i czary. Na parkiecie przez cały wieczór tańczyły pary. Dwórki i dworzanie robili, co w ich mocy, by nikt nie zapomniał tej andrzejkowej nocy. Do białego rana wszyscy doskonale się bawili. Zobaczcie sami, Goście mili. 

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.