GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Ach, Ci nasi mężowie - dzień I

14.03.2020

Bawimy się od 11:00 do 20:00

Wstęp za dukata

Zdawać by się mogło, że to najazd jaki, a to tylko Wielcy Mężowie do Warowni zjechali. Mężowie wielcy jak dęby, odziani w  wełniane przeszywanice, święto swe uczcić przybyli.

Wśród atrakcji:

  • Próba siły dla odważnych rycerzy
  • Pokaz walki rycerskiej
  • Animacje dla dzieci
  • Wyborne jadło i trunki

Kto nie da rady w ten dzień, dzień później może nas odwiedzić!

Wstęp za dukata (10zł do wykorzystania w restauracji, bezpłatnie dzieci do 15. roku życia) - impreza otwarta!

następna impreza

Tak bawiliśmy się w zeszłym roku

Ten, kto był w Warowni w weekend, najlepiej Wam opowie, jak walczyli i swych sił dowodzili wielcy mężowie. Na każdym kroku panowie udowadniali, że są męscy, odważni i niezwykle wytrwali. Tu coś podnosili, tam celowali, a gdzie indziej znowu na rękę się siłowali. Na podgrodziu walka rycerzy się odbyła, która wiele emocji u Gości wzbudziła. Wszystkie te zmagania damy bacznie obserwowały i swych mężów z dumą wspierały. Było męsko, zabawnie, a przy tym smacznie. Oto jak wyglądały weekendowe atrakcje.

Zobacz zdjęcia z innych imprez w Warowni


Zapytaj o imprezę

Na Twoją wiadomość odpowiemy w możliwie najkrótszym czasie. Na zapytania przesłane w weekendy odpowiadamy w poniedziałki.

  • W sprawach pilnych, prosimy o kontakt telefoniczny: 609 820 939.
  • Jeśli chcesz zarezerwować stolik, zadzwoń do nas: 32 215 01 18 wew. 1.

Uwaga! Samo wypełnienie formularza nie stanowi potwierdzenia rezerwacji. Prosimy czekać na odpowiedź zwrotną.

  
 Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BORIM Sp. z o.o. z siedzibą w miejscowości Pszczyna, ul. Bielska 50 w celu odpowiedzi na zapytanie za pomocą poczty elektronicznej i/lub telefonu. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie newslettera od serwisu internetowego warownia.com.pl. Zgoda może zostać cofnięta w każdej chwili przez wypisanie się z newslettera. Można to uczynić za pośrednictwem linku znajdującego się w każdej wiadomości. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie polityki prywatności.