GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / Wnętrza

Na trzech kondygnacjach zamku mieszczą się trzy przestronne sale, których wystrój przenosi naszych Gości wprost do epoki Średniowiecza. Pośród klimatycznych murów odbywają się cotygodniowe imprezy weekendowe, a okazjonalnie - biletowane. Wnętrza Warowni idealnie sprawdzają się, jako sale weselne czy miejsce na imprezy biznesowe w Pszczynie. Z okien zamku rozpościera się widok na malownicze, zajmujące niemal 1hektar powierzchni, Pole Bitewne, gdzie organizowane są największe imprezy plenerowe w Pszczynie - nawet na 2000 osób.

Zobacz szczegółowe informacje o każdej z dostępnych sal:

Zasiądź przy stole i otwórz nasze menu. Czekają na Ciebie przysmaki kuchni włoskiej, w tym jedyna taka pizza w Pszczynie – średniowieczny dukat w piecu chlebowym wypiekany. Pewne jest, że ugościmy Cię jak na królewskim dworze przystało.


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

Mury Warowni

mury-warowni.jpgCała infrastruktura budynku została zainspirowana Średniowieczem. Imponujące, kamienne mury łączą się z solidnym, ciemnym drewnem, perfekcyjnie oddając klimat ówczesnej epoki.

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Wesele w Warowni

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia.