Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / Warownia zimą

W okresie zimowym, gdy podgrodzie i Pole Bitewne zamku w Pszczynie pokryte są śniegiem, Warownia prezentuje swoje majestatyczne oblicze. Pomimo srogich mrozów, w jej wnętrzach panuje zawsze gorąca atmosfera. W każdej z trzech sal bankietowych znajduje się kominek, który zapewnia ciepło i przytulny klimat. Zimą nie brakuje u nas atrakcji dla dzieci, chociaż plac zabaw w białym puchu tonie. Animatorzy dbają o wyborną rozrywkę dla małych i tych większych gości. I mprezy weekendowe poświęcone są tej porze roku. Jadło i trunki serwowane w restauracji w Pszczynie dodają wigoru nawet najtęższym chłopom. Zima to także doskonały czas na organizację wesela na zamku.

Jeśliś ciekaw widoków, gdy zmrok nastaje, zobacz zdjęcia Warowni nocą.


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Mury Warowni

mury-warowni.jpgCała infrastruktura budynku została zainspirowana Średniowieczem. Imponujące, kamienne mury łączą się z solidnym, ciemnym drewnem, perfekcyjnie oddając klimat ówczesnej epoki.

Warownia nocą

Warownia nocąGdy nastaje zmrok, mury Warowni zaczyna otaczać aura tajemniczości i magii.

Wnętrza

wnetrza.jpgNa trzech kondygnacjach zamku mieszczą się trzy przestronne sale, których wystrój przenosi naszych Gości wprost do epoki Średniowiecza.