Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / Warownia nocą

Gdy nastaje zmrok, mury zamku w Pszczynie zaczyna otaczać aura tajemniczości i magii, tworząc imponujące tło dla sesji zdjęciowych . Pod osłoną nocy, we wnętrzach Warowni odbywają się imprezy do białego rana – wesela , Andrzejki, Sylwester, różnorakie bale i biesiady, jak nasz słynny Sabat Czarownic. Zabawa trwa w najlepsze także w plenerze - na Polu Bitewnym. Bo w Warowni ucztować, tańcować i śpiewać wprost uwielbiamy i to niezależnie od pory dnia. Nawet śpiewnik biesiadny własny mamy! Ale pamiętaj, Zacny Wędrowcze, w wieczory powszednie przybywaj do nas o przyzwoitej porze, aby bramy wciąż otwarte były. W tym celu, sprawdź godziny otwarcia Warowni .


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Warownia zimą

Warownia zimąW okresie zimowym, kiedy mury podgrodzia pokrywa śnieg, Warownia prezentuje swoje majestatyczne oblicze.

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Wesele w Warowni

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia.