GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / Warownia nocą

Gdy nastaje zmrok, mury zamku w Pszczynie zaczyna otaczać aura tajemniczości i magii, tworząc imponujące tło dla sesji zdjęciowych . Pod osłoną nocy, we wnętrzach Warowni odbywają się imprezy do białego rana – wesela , Andrzejki, Sylwester, różnorakie bale i biesiady, jak nasz słynny Sabat Czarownic. Zabawa trwa w najlepsze także w plenerze - na Polu Bitewnym. Bo w Warowni ucztować, tańcować i śpiewać wprost uwielbiamy i to niezależnie od pory dnia. Nawet śpiewnik biesiadny własny mamy! Ale pamiętaj, Zacny Wędrowcze, w wieczory powszednie przybywaj do nas o przyzwoitej porze, aby bramy wciąż otwarte były. W tym celu, sprawdź godziny otwarcia Warowni .


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Warownia zimą

Warownia zimąW okresie zimowym, kiedy mury podgrodzia pokrywa śnieg, Warownia prezentuje swoje majestatyczne oblicze.

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Wesele w Warowni

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia.