zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Galeria / Plac zabaw

Witaj w miejscu, gdzie śmiechy nie cichną. Takiego placu zabaw nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest ogromny i prawdziwie średniowieczny. Zjeżdżalnie, huśtawki, koniki, labirynty, piaskownice i wieże - końca nie widać!

Warownia – restauracja w Pszczynie z placem zabaw

Warownia to ciekawe miejsce na Śląsku, przyjazne dzieciom i rodzinom. Za bramami zamku w Pszczynie, na małych przybyszów czeka ogromny, średniowieczny plac zabaw z mnóstwem atrakcji dla dzieci, który ulokowany jest wokół całego obiektu. Śmiech i wrzawa tu nie cichną. A gdy mali rycerze i księżniczki zgłodnieją po harcach, zjedzą ulubioną potrawę z dziecięcego menu dostępnego w naszej restauracji w Pszczynie.Dukat Warowny

Z myślą o naszych najmłodszych gościach, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji. W każdy weekend odbywają się u nas imprezy dla dzieci - w murach zamku, na podgrodziu lub na Polu Bitewnym. Prowadzone są przez animatorów. Więksi goście zostają wówczas również odpowiednio zabawieni. Coraz częściej odwiedzają nas grupy zorganizowane – wycieczki szkolne, które chcą przeżyć prawdziwie średniowieczną przygodę. Zobacz, co oferuje Warownia dla szkół i przedszkoli.

Aby wejść na plac zabaw, a tym samym bramy Warowni przekroczyć, dukata kupić należy przy wejściu (10zł do wykorzystania w restauracji). Dziatwy do lat 15 wkraczają bezpłatnie.


Imprezy dla dzieciZacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Lekcje historii

Lekcje historiiOto jak bawią się u nas szkoły i przedszkola! Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza uczniów wraz z opiekunami na niezwykłą, średniowieczną przygodę w murach naszego zamku!

Dukat za zdjęcie

Dukat za zdjęcie z WarowniZobaczcie, jak bawili się u nas Przybysze z różnych stron świata! A że zdjęcia zrobili i do nas przysłali, my dukaty warowne im dajemy.