Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / Plac zabaw

Witaj w miejscu, gdzie śmiechy nie cichną. Takiego placu zabaw nie znajdziesz nigdzie indziej. Jest ogromny i prawdziwie średniowieczny. Zjeżdżalnie, huśtawki, koniki, labirynty, piaskownice i wieże - końca nie widać!

Warownia – restauracja w Pszczynie z placem zabaw

Warownia to ciekawe miejsce na Śląsku, przyjazne dzieciom i rodzinom. Za bramami zamku w Pszczynie, na małych przybyszów czeka ogromny, średniowieczny plac zabaw z mnóstwem atrakcji dla dzieci, który ulokowany jest wokół całego obiektu. Śmiech i wrzawa tu nie cichną. A gdy mali rycerze i księżniczki zgłodnieją po harcach, zjedzą ulubioną potrawę z dziecięcego menu dostępnego w naszej restauracji w Pszczynie.Dukat Warowny

Z myślą o naszych najmłodszych gościach, przygotowaliśmy wiele wspaniałych atrakcji. W każdy weekend odbywają się u nas imprezy dla dzieci - w murach zamku, na podgrodziu lub na Polu Bitewnym. Prowadzone są przez animatorów. Więksi goście zostają wówczas również odpowiednio zabawieni. Coraz częściej odwiedzają nas grupy zorganizowane – wycieczki szkolne, które chcą przeżyć prawdziwie średniowieczną przygodę. Zobacz, co oferuje Warownia dla szkół i przedszkoli.

Aby wejść na plac zabaw, a tym samym bramy Warowni przekroczyć, dukata kupić należy przy wejściu (10zł do wykorzystania w restauracji). Dziatwy do lat 15 wkraczają bezpłatnie.


Imprezy dla dzieciZacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Lekcje historii

Lekcje historiiOto jak bawią się u nas szkoły i przedszkola! Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza uczniów wraz z opiekunami na niezwykłą, średniowieczną przygodę w murach naszego zamku!

Dukat za zdjęcie

Dukat za zdjęcie z WarowniZobaczcie, jak bawili się u nas Przybysze z różnych stron świata! A że zdjęcia zrobili i do nas przysłali, my dukaty warowne im dajemy.