GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Galeria / nasze jadło

Pod czujnym okiem Kuchmistrza, powstają rarytasy kuchni polskiej, śląskiej, litewskiej, czeskiej i włoskiej. Menu restauracji w Pszczynie nierozerwalnie wiąże się z historią Warowni. Co miesiąc zabieramy Was w podróż innym, kulinarnym Szlakiem Kuchmistrzów , przygotowując potrawy z różnych stron świata. Oferujemy własnej produkcji napitki i desery. W piecu chlebowym wypiekane są oryginalne, pszczyńskie dukaty – takiej pizzy jeszcze nie jedliście! Dla małych rycerzy i księżniczek mamy specjalne, dziecięce menu z ulubionymi potrawami maluchów.

Nasza restauracja tworzy prestiżowy szlak kulinarny Śląskie Smaki, gwarantując prawdziwy smak tradycji i najwyższą jakość używanych produktów.

Opinie o warownym jadle i atrakcjach wszelakich znajdziesz na Facebooku oraz portalu Gastronauci.pl. Jeśliś jadł już u nas, ocenę swoją w tych miejscach pozostaw. A tymczasem delektuj się smakami królewskich potraw i rozkoszuj malowniczym widokiem Pola Bitewnego, który rozpościera się za oknami Warowni.


Zacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Wesele w Warowni

Uczcij swój ślub w średniowiecznym zamku – w baśniowym lub tradycyjnym stylu. W Warowni Pszczyńskich Rycerzy spełnią się Twoje marzenia.

 

Plac zabaw

plac-zabaw.jpgWokół Warowni rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw - ulubione miejsce małych rycerzy i księżniczek.