zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Lekcje historii

Oto jak bawią się u nas szkoły i przedszkola! Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza uczniów wraz z opiekunami na niezwykłą, średniowieczną przygodę w murach zamku, na podgrodziu i Polu Bitewnym. Prowadzimy żywe lekcje historii z udziałem rycerzy w lśniących zbrojach, królowej i innych mieszkańców dworu. Na uczniów czeka ogromny, średniowieczny plac zabaw. Przygotowujemy indywidualne scenariusze pobytów. Organizujemy również konkursy dla szkół z atrakcyjnymi nagrodami oraz specjalne, średniowieczne bankiety dla nauczycieli

Zobacz przykładowy program wycieczki szkolnej.


Imprezy dla dzieciZacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Plac zabaw

plac-zabaw.jpgWokół Warowni rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw - ulubione miejsce małych rycerzy i księżniczek.

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.

Dukat za zdjęcie

Dukat za zdjęcie z WarowniZobaczcie, jak bawili się u nas Przybysze z różnych stron świata! A że zdjęcia zrobili i do nas przysłali, my dukaty warowne im dajemy.