zapraszamy ponownie!

Już 24 września zapraszamy Państwa na nowe otwarcie Warowni!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja

Konkurs "Zaprojektuj maskotkę Warowni"

Poniżej prezentujemy zdjęcia prac uczniów szkół podstawowych, którzy wzięli udział w konkursie pt. "Zaprojektuj maskotkę Warowni Pszczyńskich Rycerzy".

warownia_maskotka.jpg

Do zabawy zaprosiliśmy we wrześniu 2013r. niemal 1000 szkół podstawowych z województwa śląskiego i małopolskiego. Aby wziąć udział, należało zarejestrować szkołę w internetowym systemie rejestracji oraz przesłać do Warowni maksymalnie trzy prace uczniów. Decyzją jury zwyciężyła Róża Wrońska ze Szkoły Alternatywnej w Cieszynie. Zobaczcie zwycięską maskotkę i relację z wydarzenia wręczenia nagród (więcej zdjęć znajdziecie na naszym Facebooku).

Stworzenie maskotki, chociaż techniką dowolną, było zadaniem godnym wielkich artystów, stąd duma rozpiera nasz dwór, że otrzymaliśmy tak wiele zachwycających prac. Poniżej możecie podziwiać wiele z nich.

Zobaczcie, co oferuje Warownia dla szkół i przedszkoli. Wybierzcie się do nas na zaczarowany, średniowieczny dzień, pełen niezapomnianych zabaw, jak laureatka konkursu ze swoją klasą. Także na Grono Pedagogiczne czeka u nas moc atrakcji. Organizujemy wyjątkowe imprezy dla nauczycieli.


Imprezy dla dzieciZacny Wędrowcze

Zwiedzając nasz zamek wirtualnie, poznaj także inne, ekscytujące zakątki Warowni.

 

Plac zabaw

plac-zabaw.jpgWokół Warowni rozciąga się ogromny, średniowieczny plac zabaw - ulubione miejsce małych rycerzy i księżniczek.

Lekcje historii

Lekcje historiiOto jak bawią się u nas szkoły i przedszkola! Warownia Pszczyńskich Rycerzy zaprasza uczniów wraz z opiekunami na niezwykłą, średniowieczną przygodę w murach naszego zamku!

Imprezy w Warowni

Imprezy w WarowniZobacz, jak bawimy się w Warowni, aby następnym razem do nas dołączyć! W każdy weekend odbywają się u nas rodzinne imprezy tematyczne, inspirowane tematyką Średniowiecza, klasyką baśni i legend.