CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Zapach ziół się unosi

2018-05-19

W sobotę 19 maja, sale restauracji w Pszczynie wypełnił zapach świeżych ziół. Na średniowieczny zamek przybyły rodziny z całego Śląska – Pszczyny, Tychów, Kobióru, Katowic, Żor, Bielska-Białej czy Goczałkowic-Zdroju, by skorzystać z rozmaitych, rodzinnych atrakcji: lekcji sadzenia roślinek, warsztatów strzelania z łuku czy ziołowych quizów. Szef kuchni uraczył Gości wyjątkowymi, sezonowymi rarytasami, które przypadły do gustu zwłaszcza smakoszom szparagów. Jeśli zatem zastanawiacie się, gdzie na Śląsku zjeść dobry obiad, a przy okazji ciekawie spędzić czas w rodzinnym gronie, koniecznie odwiedźcie naszą restaurację w Pszczynie. Kolejna otwarta impreza dla dzieci na Śląsku już za tydzień!


W minioną sobotę zapach rozmarynu, kolendry, bazylii i innych ziół opanował podgrodzie Warowni. Dziatwa je rozpoznawała oraz lekcje sadzenia roślin otrzymała. Były nie tylko zabawy ziołami znaczone lecz także konkurencje zręcznościowe. Sami zobaczcie jak to wszystko wyglądało.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez