CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Wiosną zapachniało

2014-04-12/13

Podczas wiosennego weekendu, nasza restauracja w Pszczynie gościła przybyszów z różnych krain Śląska, spragnionych prawdziwej kuchni polskiej i niezapomnianej zabawy. Przygotowaliśmy moc atrakcji dla dzieci i dorosłych. Pogoda dopisywała, więc mali rycerze i księżniczki powędrowali prosto na plac zabaw przy restauracji. Inni mogli uczestniczyć w zajęciach plastycznych w kąciku dla dzieci w sali zamku. Zobaczcie jak wyglądała zabawa w restauracji i sprawdźcie nadchodzące imprezy wiosną w Pszczynie.


Wiosną dookoła zapachniało, więc Warownię goście odwiedzili śmiało. Dwórki dzielnie zamek sprzątały wraz z wojami - choć z nimi problem miały. Na podgrodziu gry zacnej dziewka nauczała i wraz z dziećmi po kwiecistych polach skakała. Zamczysko nasze odwiedził też smok, co za swym rycerzem biegał krok w krok. Były tańce i nauka kwiatów robienia, śmiech i zabawa - to u nas się nie zmienia! Więc przybywajcie do zamku zacne Damy i Rycerze, niech każdy od nas do domu szeroki uśmiech zabierze!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez