GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Wiosna do nas zagląda

2018-05-05

Jak witano wiosnę w średniowieczu? Jak wyglądały wiosenne porządki na dawnych, królewskich dworach? 5 maja 2018, Goście naszej restauracji w Pszczynie wzięli udział w niezwykłych, interaktywnych lekcjach historii. Animatorzy w śląskiej restauracji zapewnili moc atrakcji dla dzieci. Dorośli przybysze mogli, wedle uznania, brać udział w zabawach razem ze swymi pociechami albo w spokoju delektować się tradycyjnym obiadem w Pszczynie (w szczególności rarytasami ze szparagami). Zobaczcie sami, jak bawiliśmy się w pierwszą, majową sobotę i sprawdźcie, jakie atrakcje na Śląsku w kolejny weekend u nas czekać będą. Jeżeli szukacie ciekawego skansenu w Polsce południowej, koniecznie całą rodziną nas odwiedźcie!

P.S. W niedzielę 6 maja, nasza śląska restauracja wyjątkowo była nieczynna w związku z odbywającymi się komuniami w Pszczynie.


W minioną sobotę wiosna do Warowni zaglądnęła. Pogoda dopisała, więc na podgrodziu dwórki urządziły gry i zabawy. Zaś w murach Warowni dziatwa tworzyła piękne kwiaty z papieru i dekoracje. Był też pokaz tańca średniowiecznego. Jak to wszystko wyglądało, zobaczcie sami.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez