CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Winem i miodem zakrapiane

2014-11-22/23

Najlepsze wino w Pszczynie lało się w ten weekend na pszczyńskim zamku. Degustacja wina i miodów pitnych wzbogacona została o różnorakie konkursy i zabawy. Zaznaczyć musimy, że oferowane trunki są naszej własnej produkcji. Jeśli zatem szukacie wyjątkowego miejsca na imprezę firmową na Śląsku czy też sali na wesele w Pszczynie i chcecie gości poczęstować wykwintnymi winami, nasza pszczyńska restauracja będzie idealnym wyborem! W sobotę i niedzielę zadbaliśmy także o atrakcje dla młodszych przybyszów. Organizacja imprez dla dzieci na Śląsku to przecież nasza specjalność, dlatego w salach zamku zabraknąć nie mogło średniowiecznych animacji, zajęć plastycznych i konkurencji z nagrodami. Sprawdźcie zatem prędko, co się u nas działo w weekend i zobaczcie też, jakie imprezy w Pszczynie Włodarz dla Was szykuje już wkrótce.


Weekend ten winem i miodem był zakropiony. Trunki wszelkiego rodzaju rozpoznawaliśmy i nimi podniebienie swe uraczyliśmy. Tor przeszkód nawet był, ale mimo miodów, nie pozbawił nikogo sił. Dzieci winobranie miały i winogrona na rzepy przylepiały. Celność trenowały i owoce wyklejały. Rodzynki i winogrona smakowały oraz wiele ciekawostek poznały. Rycerze winko Włodarzowi podpijali, więc za karę masło ubijali. Winobranie zacne to było i na przyszły rok gości także zaprosiło.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez