CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Wierszokleta po zamku się przechadza

2015-12-12/13

W weekend 12-13 grudnia, nasza restauracja w Pszczynie powitała liczne grono małych artystów. Atrakcje dla dzieci na Śląsku czekały wyjątkowe! Pisaliśmy wiersze, opowiadaliśmy historie, czytaliśmy bajki i tworzyliśmy dzieła sztuki. Warownia to restauracja na Śląsku z animatorami. Nasi animatorzy zadbali więc o średniowieczne scenki i pokazy. Po salach zamku w Pszczynie przechadzał się słynny błazen Stańczyk, który rozbawiał gości do rozpuku. Na stołach królowała jagnięcina. Jeśli zatem zastanawiacie się, gdzie na Śląsku zjeść jagnięcinę, a przy okazji restauracji przyjaznej dzieciom szukacie, prędko do Warowni na kolejne imprezy rodzinne przybywajcie.


Mali artyści wraz ze swymi rodzinami przybyli do Warowni, by popisać się swym talentem w pisarstwie, malarstwie i sztukach plastycznych. Po salach zamku przechadzał się sam Stańczyk, który rozbawić do łez potrafił najpoważniejszego wędrowca. Gdy wiersze przepiękne powstawały, dwórki dla gości tańcowały. Zobaczcie zatem prędko, co działo się na zamku, gdy wierszokleci się po nim przechadzali.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez