CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Wielkie przygotowania do Świąt

2017-12-16/17

Co roku przed Świętami Bożego Narodzenia restauracje na Śląsku i w całej Polsce ogarnia iście świąteczna atmosfera. Po wigiliach firmowych w Pszczynie nadszedł czas na imprezę dla rodzin z dziećmi, inspirowaną Bożym Narodzeniem. W weekend 16-17 grudnia, zgodnie z coroczną tradycją, przygotowywaliśmy się do Świąt. Do naszej śląskiej restauracji przybyły rodziny z różnych krain Śląska i Małopolski, by wprawić się w magiczną, świąteczną atmosferę oraz zasmakować w oryginalnych, staropolskich daniach. Na dzieci czekały rozmaite atrakcje w Pszczynie - tworzenie ozdób na choinkę, strojenie drzewek i zabawy z animatorami. Na stołach królowały świąteczne potrawy – ryba, barszcz i makówki. Zobaczcie sami, co się u nas działo i koniecznie odwiedźcie Warownię podczas kolejnej imprezy na Śląsku.


Magia Świąt opanowała naszych Gości w miniony weekend. Było nastrojowo i przepysznie. Dziatwa choinki stroiła i ozdoby bożonarodzeniowe tworzyła. Jak w Warowni przygotowania do Świąt wyglądały, sprawdźcie sami...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez