CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Wielkie drzewa naszych przodków

2014-07-05/06

W weekend 5-6 lipca, nasza restauracja na Śląsku, gościła małych i dużych przybyszów, którzy z zapałem tworzyli własne drzewa genealogiczne. Przez całą sobotę i niedzielę odbywały się animacje dla dzieci. Pogoda dopisywała, więc plac zabaw przy restauracji w Pszczynie cieszył się wielkim powodzeniem. Przygotowaliśmy liczne quizy i konkurencje, w których do wygrania były przepyszne nagrody. Gdy rodziny z dziećmi zgłodniały, szybko zaglądały do menu Warowni, w którym w lipcu królują dania mięsne oraz najlepsze desery w Pszczynie – wszystkie własnej produkcji. Organizacja imprez na Śląsku to nasza specjalność, dlatego sprawdźcie koniecznie w warownym kalendarium, jakie atrakcje dla dzieci i dorosłych szykuje Włodarz w najbliższym czasie.


Wielkie drzewa naszych przodków to weekend honorowy, gdyż rycerz historie opowiadał i dzieci do menory herbów zakradał. Najmłodsi herby swoje tworzyli i się świetnie przy tym bawili. Mało tego, każda rodzina teraz wie, jak drzewo genealogiczne swych przodków utworzyć i serdeczne ukłony im złożyć. Strzelanie z łuków też było i nawet środek celu wybiło. Goście do quizów podchodzili i pyszne nagrody zdobyli.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez