Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Weekend dla Pań

2014-03-08/09

W weekend 8-9 marca, najlepsze restauracje na Śląsku powitały wszystkie Panie specjalnymi atrakcjami. Niezapomniany Dzień Kobiet w Pszczynie zorganizowała Warownia Pszczyńskich Rycerzy, przygotowując różnorodne niespodzianki i kobiece menu. Warownia to przede wszystkim restauracja polska, ale na stołach nie zabrakło lekkich sałat i grillowanych mięs, chociaż tradycyjna kuchnia śląska kusiła zapachami. Impreza dla pań, atrakcje dla dzieci i zabawy dla całych rodzin trwały przez całą sobotę i niedzielę. Dzień Kobiet w restauracji w Pszczynie był idealną okazją, by uraczyć damy miłymi słowami i to wypływającymi z ust prawdziwych rycerzy w lśniących zbrojach. Gościliśmy cudowne niewiasty z całego Śląska, a pewnie i z Małopolski. Zjawiły się u nas tłumnie przedstawicielki Pszczyny, Tychów, Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Goczałkowic, Kobióra, a nawet odleglejszych Katowic. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z weekendu dla Pań. Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas kolejnej imprezy w Pszczynie.


Ach, ten Dzień Kobiet ...Zabawa przednia była i każdą Panią rozbawiła. Czarownica aforyzmami czarowała, do quizu każda Pani dostać się chciała. Nagrody zacne były, to też Panie się ożywiły. Taniec Dam nigdy nie umknie z pamięci, bo każda Pani wie jak się tyłkiem kręci. Do boju waleczni rycerze z kwiatami przybyli i wygranym Paniom nagrody wręczyli. A żeby tego było mało, to Panie zacny film nakręciły oraz piękne makijaże naszym modelom zrobiły.

Na drugi dzień, Panie znów świętowały i kwiaty od rycerzy dostawały. Dwórki o kwiatki się kłóciły i dobry humor wszystkim prawiły. Z ust rycerzy wypływały miłe słowa, które teraz każda Dama w sercu swym chowa. Damy na pytania odpowiadały i nagrody zacne zdobywały.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez