GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Weekend dla Pań

2014-03-08/09

W weekend 8-9 marca, najlepsze restauracje na Śląsku powitały wszystkie Panie specjalnymi atrakcjami. Niezapomniany Dzień Kobiet w Pszczynie zorganizowała Warownia Pszczyńskich Rycerzy, przygotowując różnorodne niespodzianki i kobiece menu. Warownia to przede wszystkim restauracja polska, ale na stołach nie zabrakło lekkich sałat i grillowanych mięs, chociaż tradycyjna kuchnia śląska kusiła zapachami. Impreza dla pań, atrakcje dla dzieci i zabawy dla całych rodzin trwały przez całą sobotę i niedzielę. Dzień Kobiet w restauracji w Pszczynie był idealną okazją, by uraczyć damy miłymi słowami i to wypływającymi z ust prawdziwych rycerzy w lśniących zbrojach. Gościliśmy cudowne niewiasty z całego Śląska, a pewnie i z Małopolski. Zjawiły się u nas tłumnie przedstawicielki Pszczyny, Tychów, Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Goczałkowic, Kobióra, a nawet odleglejszych Katowic. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z weekendu dla Pań. Mamy nadzieję, że zobaczymy się podczas kolejnej imprezy w Pszczynie.


Ach, ten Dzień Kobiet ...Zabawa przednia była i każdą Panią rozbawiła. Czarownica aforyzmami czarowała, do quizu każda Pani dostać się chciała. Nagrody zacne były, to też Panie się ożywiły. Taniec Dam nigdy nie umknie z pamięci, bo każda Pani wie jak się tyłkiem kręci. Do boju waleczni rycerze z kwiatami przybyli i wygranym Paniom nagrody wręczyli. A żeby tego było mało, to Panie zacny film nakręciły oraz piękne makijaże naszym modelom zrobiły.

Na drugi dzień, Panie znów świętowały i kwiaty od rycerzy dostawały. Dwórki o kwiatki się kłóciły i dobry humor wszystkim prawiły. Z ust rycerzy wypływały miłe słowa, które teraz każda Dama w sercu swym chowa. Damy na pytania odpowiadały i nagrody zacne zdobywały.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez