GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Walentynki

2015-02-14

Co roku, gdy Święto Zakochanych nadchodzi, restauracje na Śląsku organizują imprezy walentynkowe. Tak też 14 lutego, nasza pszczyńska restauracja zaprosiła wszystkich Zakochańców na bal walentynkowy. Przygotowane atrakcje w Pszczynie z pewnością na długo pozostaną w pamięci i sercach naszych Gości. Odbyły się specjalne, walentynkowe animacje, zabawy, pokazy, tańce i hulańce. Zaaranżowaliśmy nawet…spotkanie z prawdziwym reżyserem! W menu zamku w Pszczynie pojawiły się rarytasy, pobudzające wszystkie zmysły. Przybyły do nas pary z przeróżnych krain Śląska – Tychów, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, KobióruMikołowa, Żor, Orzesza czy Bierunia, które wychodząc stwierdziły, że Warownia to najlepsza restauracja na Śląsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z walentynek w Pszczynie 2015 oraz do sprawdzenia, jakie imprezy na Śląsku organizujemy w najbliższych miesiącach.


Aura uczucia i czułości wypełniła warowne mury po same brzegi. Jak dobrze było widzieć rzesze ludzi, którzy tak beztrosko patrzyli sobie w oczy, w których odbijało się oddanie. Miłość gościła we wszystkich sercach i nie ulega to żadnej wątpliwości, jednak gdy uczucie lekko zaczęło wygasać, w pogotowiu stawał Amor Eros, lecząc magiczną strzałą wszystkie serducha.

Bal Walentynkowy jeszcze mocniej utrwalił nas w przekonaniu, że miłość prawdziwą jest, nigdy nie ustaje i wszystko przetrzyma. Amor uchwycił to w muzycznej opowieści o niekończącym się uczuciu.

Tego wieczoru, przybył też do nas gość specjalny - reżyser kina sensacyjnego, w poszukiwaniu aktorskich talentów. Oj, znalazł godnych następców! Sztuka "Romeo i Julia" na pewno przejdzie do historii i na długo zostanie w głowach oglądających.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez