Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Walentynki

2015-02-14

Co roku, gdy Święto Zakochanych nadchodzi, restauracje na Śląsku organizują imprezy walentynkowe. Tak też 14 lutego, nasza pszczyńska restauracja zaprosiła wszystkich Zakochańców na bal walentynkowy. Przygotowane atrakcje w Pszczynie z pewnością na długo pozostaną w pamięci i sercach naszych Gości. Odbyły się specjalne, walentynkowe animacje, zabawy, pokazy, tańce i hulańce. Zaaranżowaliśmy nawet…spotkanie z prawdziwym reżyserem! W menu zamku w Pszczynie pojawiły się rarytasy, pobudzające wszystkie zmysły. Przybyły do nas pary z przeróżnych krain Śląska – Tychów, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, KobióruMikołowa, Żor, Orzesza czy Bierunia, które wychodząc stwierdziły, że Warownia to najlepsza restauracja na Śląsku. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z walentynek w Pszczynie 2015 oraz do sprawdzenia, jakie imprezy na Śląsku organizujemy w najbliższych miesiącach.


Aura uczucia i czułości wypełniła warowne mury po same brzegi. Jak dobrze było widzieć rzesze ludzi, którzy tak beztrosko patrzyli sobie w oczy, w których odbijało się oddanie. Miłość gościła we wszystkich sercach i nie ulega to żadnej wątpliwości, jednak gdy uczucie lekko zaczęło wygasać, w pogotowiu stawał Amor Eros, lecząc magiczną strzałą wszystkie serducha.

Bal Walentynkowy jeszcze mocniej utrwalił nas w przekonaniu, że miłość prawdziwą jest, nigdy nie ustaje i wszystko przetrzyma. Amor uchwycił to w muzycznej opowieści o niekończącym się uczuciu.

Tego wieczoru, przybył też do nas gość specjalny - reżyser kina sensacyjnego, w poszukiwaniu aktorskich talentów. Oj, znalazł godnych następców! Sztuka "Romeo i Julia" na pewno przejdzie do historii i na długo zostanie w głowach oglądających.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez