CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

W książkach mądrość cała

2017-04-01/02

W pierwszy weekend kwietnia, w naszej restauracji w Pszczynie czekały edukacyjne atrakcje dla dzieci. Zabraliśmy Gości w prawdziwą podróż w czasie – żywe lekcje historii to bowiem specjalność naszego pszczyńskiego zamku. Wybraliśmy się do czasów, gdy za klasztornymi murami powstawały pierwsze książki. Przez dwa dni odbywały się animacje w restauracji i na podgrodziu. Na koniec, w plenerze zamku w Pszczynie, mali Goście stoczyli bitwę na poduszki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz do sprawdzenia, jakie imprezy na Śląsku nadchodzą wielkimi krokami.


W miniony weekend Warownię odwiedziło wielu małych (i dużych) miłośników czytania, by w niecodzienny sposób odkrywać historię książek. Były quizy i zagadki, lekcje zdobienia liter i pisania prawdziwym piórem, animacje, tańce, a na koniec – wielka walka na poduszki w plenerze. Sami zobaczcie, co się działo…


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez