Warownia nieczynna do odwołania

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Warownia jest nieczynna od odwołania. Liczymy na szybką poprawę sytuacji epidemiologicznej i życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Szaraków czas nastał

2017-04-15/17

Co robić w Święta na Śląsku? Przybyć do naszej restauracji w Pszczynie, gdzie co roku w okresie Świąt Wielkanocnych wyjątkowe atrakcje dla dzieci czekają – zabawy z prawdziwymi króliczkami, animacje w restauracji i na podgrodziu (w zależności od pogody), warsztaty plastyczne, konkurencje oraz pyszne, wielkanocne menu. W Wielką Sobotę i Lany Poniedziałek nasz zamek w Pszczynie odwiedziły rodziny z całego Śląska, by jeszcze silniej poczuć atmosferę Świąt i spędzić miło czas w rodzinnym gronie. Sami zobaczcie, jak Wielkanoc w restauracji na Śląsku wyglądała i sprawdźcie, jakie imprezy w Pszczynie odbędą się w Warowni już wkrótce.


Jak co roku, w Wielką Sobotę i Poniedziałek Wielkanocny małe króliczki zawitały na zamku, by bawić się z małymi Gośćmi. Nie zabrakło poszukiwań wielkanocnego zajączka, który w koszyczku skrywał niespodzianki i urządzał rozmaite konkurencje. Dwórki tańczyły, a dzieci tworzyły świąteczne ozdoby. Sami zobaczcie, jak Święta u nas mijały...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez