Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Sylwester w Warowni

2014-12-31

31 grudnia, restauracje na Śląsku zaprosiły gości na uroczyste powitanie Nowego Roku 2015. Także nasza restauracja w Pszczynie urządziła Bal Sylwestrowy. Ku wielkiej radości Włodarza, na pszczyński zamek przybyło mnóstwo gości z Pszczyny, Goczałkowic, Czechowic-Dziedzic, Kobióru, Piasku, Bierunia, Żor, Bielska-Białej, Tychów, Katowic oraz wielu innych krain Śląska i Małopolski. Na przybyszów czekały niespotykane na co dzień atrakcje w Pszczynie – pokazy tańca, animacje, średniowieczne inscenizacje i konkursy z nagrodami. Muzyka na żywo wypełniła sale pszczyńskiego zamku. Na stołach królowała wykwintna kuchnia staropolska i włoska. Opuszczając o świcie bramy Warowni, goście stwierdzili jednoznacznie, że tego Sylwestra w Pszczynie nie zapomną nigdy...Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy sylwestrowej w Pszczynie 2014/2015 oraz do sprawdzenia, jakie imprezy dla dzieci i dorosłych, szykuje Włodarz już w 2015r.


W tę wyjątkową, sylwestrową noc rycerze na zamek zjechali, by przy świetle pochodni, zacnych gości w Warowni powitać. Zabawę wszyscy od uroczystej przysięgi rozpoczęli, w której przyrzekali dobrze się bawić, swawolić i tańcować.

W trakcie zabawy, Artemis w białych skrzydłach nadleciała i pokaz swoich umiejętności zaprezentowała. Aplauzów i wiwatów nie było końca, więc zacna białogłowa ponownie wystąpiła i gości wszystkich zaskoczyła.

Gdy zegar północ wybił, sztuczne ognie na niebie rozbłysły i w tym oto klimacie, wspólnie toast wznieśliśmy. Zabawa trwała aż do białego rana, a jak się goście nasi bawili, to zobaczcie sami.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez