GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Sylwester w Warowni

2014-12-31

31 grudnia, restauracje na Śląsku zaprosiły gości na uroczyste powitanie Nowego Roku 2015. Także nasza restauracja w Pszczynie urządziła Bal Sylwestrowy. Ku wielkiej radości Włodarza, na pszczyński zamek przybyło mnóstwo gości z Pszczyny, Goczałkowic, Czechowic-Dziedzic, Kobióru, Piasku, Bierunia, Żor, Bielska-Białej, Tychów, Katowic oraz wielu innych krain Śląska i Małopolski. Na przybyszów czekały niespotykane na co dzień atrakcje w Pszczynie – pokazy tańca, animacje, średniowieczne inscenizacje i konkursy z nagrodami. Muzyka na żywo wypełniła sale pszczyńskiego zamku. Na stołach królowała wykwintna kuchnia staropolska i włoska. Opuszczając o świcie bramy Warowni, goście stwierdzili jednoznacznie, że tego Sylwestra w Pszczynie nie zapomną nigdy...Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zabawy sylwestrowej w Pszczynie 2014/2015 oraz do sprawdzenia, jakie imprezy dla dzieci i dorosłych, szykuje Włodarz już w 2015r.


W tę wyjątkową, sylwestrową noc rycerze na zamek zjechali, by przy świetle pochodni, zacnych gości w Warowni powitać. Zabawę wszyscy od uroczystej przysięgi rozpoczęli, w której przyrzekali dobrze się bawić, swawolić i tańcować.

W trakcie zabawy, Artemis w białych skrzydłach nadleciała i pokaz swoich umiejętności zaprezentowała. Aplauzów i wiwatów nie było końca, więc zacna białogłowa ponownie wystąpiła i gości wszystkich zaskoczyła.

Gdy zegar północ wybił, sztuczne ognie na niebie rozbłysły i w tym oto klimacie, wspólnie toast wznieśliśmy. Zabawa trwała aż do białego rana, a jak się goście nasi bawili, to zobaczcie sami.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez