Warownia nieczynna do odwołania

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Warownia jest nieczynna od odwołania. Liczymy na szybką poprawę sytuacji epidemiologicznej i życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Średniowieczny miszmasz

2016-09-17/18

Atrakcje dla dzieci na Śląsku czekały w ten weekend wyjątkowe, bo… średniowieczne! Podczas średniowiecznego miszmaszu odbywały się najlepsze z najlepszych animacji w Pszczynie oraz scenki i zabawy, które podbiły serca gości w ciągu kilku lat istnienia naszej śląskiej restauracji. Jeśli zatem zastanawiasz się, co robić na Śląsku z dzieckiem, a przy okazji chcesz zjeść tradycyjny, śląski obiad w ciekawym miejscu, prędko do naszej restauracji w Pszczynie przybywaj! Co weekend organizujemy inne imprezy dla dzieci, inspirowane historycznymi wydarzeniami, baśniami, bajkami i legendami. A jeśli już bawiłeś/-aś się z nami i spodobały Ci się nasze średniowieczne animacje, przypominamy o możliwości wynajęcia animatorów Warowni na imprezy w Pszczynie i okolicach.


Na średniowiecznym miszmaszu wszystkiego było pod dostatkiem – i atrakcji, i jadła. Dzieci twarze sobie malowały, dwórki z rycerzami tańcowały, bajkowe dzieła powstawały i tajemnicze postaci zamek odwiedzały. Każdy, kto chciał, mógł swych sił w łucznictwie spróbować, a nawet własną zbroję przygotować. Sami zobaczcie, co się działo...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez