WAROWNIA ZAMKNIĘTA DO ODWOŁANIA

Od dnia 14 marca (sobota) Warownia będzie zamknięta do odwołania.
Przepraszamy.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE od 14 marca 2020 do odwołania

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Rzygacze i inne średniowieczne wynalazki

2014-02-01/02

Jeśli szukacie atrakcji dla dzieci w Pszczynie, które zapewnią małym gościom fantastyczną zabawę, a jednocześnie nauczą ich wielu ciekawych i przydatnych rzeczy, zobaczyć musicie, jak wyglądają imprezy rodzinne w naszej pszczyńskiej restauracji. Podczas wydarzenia pt. „Rzygacze i inne średniowieczne wynalazki”, na zamek przybyło wielu gości z dawnych epok, którym można było zadawać całą moc historycznych pytań. Każdego, kto miałby ochotę poznać dogłębniej tajniki życia w Średniowieczu, zapraszamy na zamek wraz z całą klasą, ponieważ organizujemy wycieczki dla szkół i przedszkoli, pełne żywych lekcji historii.


Dzień to niezwykły i ciekawy, bo oto wynalazki średniowieczne ukazały się naszym oczom! Okulary co wzrok poprawiają i pozwalają więcej rzeczy dostrzegać, rzygacze, co przez swe potworne paszcze wodę wylewają czy trebuszet, co inaczej katapultą jest zwany.

Do zamku Albert przybył, co człowieka sztucznego stworzył zwanego Homunculusem. Byli też kat, więzień i kupiec – szumu narobili co nie miara. Najmłodsi poszukiwali przepisu na bogactwo i wieczne życie, po zamku poszukiwali legendarnego kamienia filozofów. A czy znaleźli? Zobaczcie sami...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez