CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Sabat czarownic

2017-08-26/27

Coroczny Sabat Czarownic to jedyna w swoim rodzaju impreza w Polsce południowej, na którą zlatują się wiedźmy i magowie z całego Śląska, głównie z Pszczyny, Katowic, Czechowic-Dziedzic, Bielska-Białej, Tychów, Mikołowa, Żor, Kobióra i Piasku. Podczas Sabatu, atrakcje w Pszczynie dla dzieci i dorosłych czekają co roku niezliczone, m.in. warzenie eliksirów, nauka latania na miotle, pokazy magii, rozmaite, czarodziejskie zabawy oraz znakomite jedzenie w Pszczynie. Nasza restauracja na Śląsku co weekend organizuje imprezy dla dzieci z animacjami, jednak to Sabat Czarownic już od kilku lat jest Waszym numerem 1. Dlaczego? Zobaczcie sami…


W weekend na Sabat Czarownic licznie przybyły wiedźmy i magowie. Czarami swymi Gości zabawiali. Różdżki, eliksiry i wiele magicznych atrakcji zarówno dzieci, jak i dorosłych zachwyciło. Zobaczcie sami, jak się czarownice i czarodzieje bawili.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez