Warownia nieczynna do odwołania

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Warownia jest nieczynna od odwołania. Liczymy na szybką poprawę sytuacji epidemiologicznej i życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Rycerskie polowanie

2018-06-09/10

W każdy weekend, w naszej restauracji w Pszczynie czekają nowe, bezpłatne imprezy dla dzieci na Śląsku. Nie inaczej było w sobotę i niedzielę 9-10 czerwca 2018 r. W naszym pszczyńskim zamku odbywało się pełne atrakcji dla dzieci rycerskie polowanie. Zaprosiliśmy Gości na żywe lekcje historii. Pokazaliśmy, jak wyglądała ulubiona rozrywka średniowiecznych królów, książąt i rycerzy – oczywiście po warownemu, więc żadna istota ucierpieć nie mogła. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z rodzinnej imprezy w Pszczynie, a jeśli jeszcze u nas nie byliście i szukacie wartego uwagi skansenu na Śląsku, koniecznie w najbliższy weekend do naszej Warowni przybądźcie na Powitanie lata w Pszczynie.  


W weekend 9-10 czerwca wszyscy Goście Warowni mogli się poczuć jak na średniowiecznym polowaniu. Gdy dziatwa już sztukę strzelania z łuku opanowała, na upolowanie jelenia czyhała. Lecz najpierw pokonać musiała konkurencje zręcznościowe. Tymczasem w kąciku plastycznym piękne dzieła powstawały. Jak Rycerskie Polowanie minęło, zobaczcie sami i bawcie się za tydzień z nami!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez