Warownia nieczynna do odwołania

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami, Warownia jest nieczynna od odwołania. Liczymy na szybką poprawę sytuacji epidemiologicznej i życzymy dużo zdrowia. Do zobaczenia!

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Rycerskie polowanie

2016-06-04/05

W pierwszy weekend czerwca, atrakcje na Śląsku czekały iście średniowieczne. Nasza restauracja w Pszczynie wypełniła się małymi rycerzami i strzelcami, którzy przybyli, by wziąć udział w rycerskim polowaniu. Animacje dla dzieci nawiązywały do jednej z ulubionych rozrywek dawnych królów, jednak „zwierzynę” tropiliśmy dość nietypową. W rolę jelenia wcielił się bowiem nasz animator i utrudniał małym łowcom polowanie. Kto nie chciał udziału brać w polowaniu, mógł na plac zabaw przy restauracji się udać lub buzię pomalować w specjalnym kąciku. Na stołach królowała kuchnia polska, śląska i litewska. Zobaczcie, jak bawiliśmy się i ucztowaliśmy w Warowni w weekend, a jeśli za jadłem naszym zatęsknicie, możecie je zamówić na wynos, korzystając z nowej usługi - cateringu w Pszczynie.


W ten weekend, urządziliśmy w Warowni rycerskie polowanie na „jelenia”. Schwytanie zwierza było jednak dużym wyzwaniem, bowiem utrudniliśmy nieco dzieciom zadanie. Przez dwa dni wyszkoliliśmy cały batalion znakomitych strzelców. Animatorzy wszystkim chętnym buzie malowali, dlatego każdy mógł stać się tym, kim zawsze pragnął. Zobaczcie, jak się bawiliśmy i w kolejny weekend koniecznie do nas dołączcie.


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez