CAŁKOWITA REZERWACJA LOKALU

W sobotę 25 maja 2019 r. Warownia będzie nieczynna w związku z całkowitą rezerwacją lokalu. Przepraszamy i zapraszamy w pozostałe dni.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 20:00
PT: 12:00 - 21:00
SB: 11:00 - 21:00
ND: 11:00 - 20:00
PON: nieczynne

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy

Zamek, imprezy, restauracja

Oceń imprezę
Brak oceny

Powoli rok stary żegnamy i nowy witamy

2017-12-30

Gdy polskie restauracje przygotowują się do imprez sylwestrowych na Śląsku, w naszej pszczyńskiej restauracji urządziliśmy jedynego w swoim rodzaju sylwestra dla dzieci na Śląsku. Animatorzy w Pszczynie zadbali o niezliczone atrakcje dla dzieci, by godnie pożegnać stary i powitać Nowy Rok. Czekało mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi na Śląsku, m.in. warsztaty plastyczne, scenki średniowieczne, żywe lekcje historii i konkurencje. Na stołach królowały tradycyjne obiady śląskie. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z imprezy oraz zapraszamy na sylwestra w Pszczynie – tym razem dla osób dorosłych. Nie zapomnijcie też sprawdzić kalendarza imprez na Śląsku 2018, nad którym właśnie skończyliśmy pracować.


W przeddzień balu sylwestrowego tajemniczy Gość Warownię odwiedził. Toż to Stary Rok we własnej osobie przybył na ostatnią imprezę dla dzieci w 2017 roku! Było rodzinnie i wesoło. Godnie staruszka pożegnaliśmy. Stary Rok o następcy opowiadał. Dziatwa ciekawa tych opowieści była oraz kartki noworoczne tworzyła, by swych rodziców obdarować wraz z życzeniami - niechaj rok 2018 wypełni się radosnymi zdarzeniami!


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez