Warownia nieczynna do odwołania

Informujemy, że Warownia Pszczyńskich Rycerzy pozostaje zamknięta aż do odwołania.

GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

NIECZYNNE DO ODWOŁANIA

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Ostatki w Warowni

2014-03-01

1 marca wieczorną porą, żegnaliśmy hucznie karnawał. Ostatki w Pszczynie przyciągnęły do restauracji wędrowców z różnych krain Śląska - Pszczyny, Tychów, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, Katowic i innych mieścin. Były liczne atrakcje dla dorosłych, pokazy, animacje, tańce i zabawy. Wybieraliśmy nawet króla i królową balu! Na stołach pojawiły się wyborne dania kuchni polskiej (tradycyjna kuchnia śląska), włoskiej i litewskiej. Organizacja imprez to nasza specjalność! Bale na pszczyńskim zamku przenoszą w czasie do dawnych epok, wprost na królewskie dwory. Przez cały rok zapraszamy na najlepsze imprezy na Śląsku w klimacie Średniowiecza, baśni i legend. Organizujemy także imprezy okolicznościowe oraz unikalne imprezy firmowe w Pszczynie.


Ciemną, sobotnią porą, gdy mrok ogarnął całą ziemię, na zamku wesoła muzyka zagrała i do zabawy zacnych Gości zapraszała.

Były księżniczki i rycerze, zacni kapłani i muszkieterzy, a także krasnoludki, które na zamek wpadły i swoją historię opowiedzieć chciały. Byli rycerze, którzy o pocałunek Śnieżki walczyli i z czaru wielkiego uwolnić ją chcieli. Był też Jack i Rose, którzy na Titanica ponownie wsiedli, lecz również i teraz niestety zatonęli.

A gdy zegar północ wybił, Panie i Panowie o miano króla i królowej walczyli i różne tańce tańczyli. A gdy się ładnie zaprezentowali, to reszta Gości jednomyślnie Króla i Królową balu wybrała i ich owacjami nagrodziła. Zabawa trwała do białego rana, a jak się goście bawili, to zobaczcie sami...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez