GODZINY OTWARCIA RESTAURACJI

WT-CZW: 12:00 - 18:00
PT: 12:00 - 20:00
SB-ND: 11:00 - 20:00
ŚWIĘTA: 11:00 - 20:00

Warownia
Pszczyńskich Rycerzy
Zamek, imprezy, restauracja
Oceń imprezę
Brak oceny

Ostatki w Warowni

2014-03-01

1 marca wieczorną porą, żegnaliśmy hucznie karnawał. Ostatki w Pszczynie przyciągnęły do restauracji wędrowców z różnych krain Śląska - Pszczyny, Tychów, Bielska-Białej, Czechowic-Dziedzic, Goczałkowic, Katowic i innych mieścin. Były liczne atrakcje dla dorosłych, pokazy, animacje, tańce i zabawy. Wybieraliśmy nawet króla i królową balu! Na stołach pojawiły się wyborne dania kuchni polskiej (tradycyjna kuchnia śląska), włoskiej i litewskiej. Organizacja imprez to nasza specjalność! Bale na pszczyńskim zamku przenoszą w czasie do dawnych epok, wprost na królewskie dwory. Przez cały rok zapraszamy na najlepsze imprezy na Śląsku w klimacie Średniowiecza, baśni i legend. Organizujemy także imprezy okolicznościowe oraz unikalne imprezy firmowe w Pszczynie.


Ciemną, sobotnią porą, gdy mrok ogarnął całą ziemię, na zamku wesoła muzyka zagrała i do zabawy zacnych Gości zapraszała.

Były księżniczki i rycerze, zacni kapłani i muszkieterzy, a także krasnoludki, które na zamek wpadły i swoją historię opowiedzieć chciały. Byli rycerze, którzy o pocałunek Śnieżki walczyli i z czaru wielkiego uwolnić ją chcieli. Był też Jack i Rose, którzy na Titanica ponownie wsiedli, lecz również i teraz niestety zatonęli.

A gdy zegar północ wybił, Panie i Panowie o miano króla i królowej walczyli i różne tańce tańczyli. A gdy się ładnie zaprezentowali, to reszta Gości jednomyślnie Króla i Królową balu wybrała i ich owacjami nagrodziła. Zabawa trwała do białego rana, a jak się goście bawili, to zobaczcie sami...


Najnowsze galerie imprez


‹ zobacz wszystkie galerie imprez